BTL Linscan

Urządzenie Linscan i udo kobiety

Szybka i skuteczna epilacja dla każdego fototypu skóry

BTL LINSCAN to jedyny na świecie laser diodowy pozwalający na niezwykle szybkie usuwanie włosów nawet przy bardzo dużej powierzchni zabiegowej. To gwarancja bezpiecznego oraz skutecznego usuwania owłosienia z jaśniejszych oraz ciemniejszych fototypów skóry.

Epilacja

Epilacja to jedna z metod pozbywania się niepożądanego owłosienia ze skóry. Epilacja laserowa w odróżnieniu od depilacji (nietrwały efekt zabiegowy) usuwa komórki macierzyste w rejonie wybrzuszenia włosa co pozwala nam cieszyć się gładką skórą na stałe. Wrastające włoski, które stają się zmorą dla wielu osób, mogą zostać skutecznie usunięte raz na zawsze - a wszystko za sprawą bezpiecznych promieni, które są emitowane przez laser BTL LINSCAN.

BTL Epilacja Laserowa Linscan urządzenie

Działanie

Najważniejsze jest uzyskanie skutecznej epilacji przy minimalnych skutkach ubocznych. Istotną kwestię stanowi zredukowanie dyskomfortu pacjenta podczas zabiegu oraz eliminowanie podrażnień.

Animacja działania urządzenia Linscan

Nowa jakość epilacji laserowej

JAK TO DZIAŁA?

Nowe podejście do laserowego usuwania owłosienia stanowią urządzenia, w których wiązka światła jest w ruchu w trakcie aplikacji. Zaletą tej metody jest bezbolesność zabiegów przy jednoczesnej wysokiej skuteczności, gdyż wiązką steruje skaner, a nie operator. Dzięki temu aplikacja jest precyzyjna i szybka.

CZEGO MOGĘ OCZEKIWAĆ?

Zabieg laserem BTL LINSCAN sprawia, że zabiegi epilacyjne są bardzo efektywne, a nieprzyjemne odczucia podczas zabiegu zostały zminimalizowane. Wysoka moc lasera w połączeniu z najwydajniejszym systemem chłodzenia kontaktowego czyni zabieg epilacyjny szybkim i w pełni bezpiecznym.

CZYM SIĘ RÓŻNI OD INNYCH URZĄDZEŃ?

Jest uznany za najbardziej efektywny, obecnie stosowany system laserowy. Laser BTL LINSCAN podbił rynek w Polsce oraz na świecie, pozwalając na znaczne skrócenie czasu trwania zabiegu. Jest to jedyny laser z technologią skanowania linearnego. Dodatkową zaletą lasera BTL LINSCAN jest tryb MCT (MOTION CONTROL TECHNOLOGY), czyli bezbolesne usuwanie owłosienia.

BTL Epilacja Laserowa Linscan zalety
Sprawdź ceny zabiegów